Споредете до 4 продукти:

Starmaxx TR-110 240/70 R16 104A8

Starmaxx

Starmaxx TR-110240/70 R16 104A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
240
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014464

Највисока цена:  154,1 €

Цена по парче

154,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот