Споредете до 4 продукти:

Starmaxx SMF-18 600/50 D22.5 165A8

Starmaxx

Starmaxx SMF-18600/50 D22.5 165A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
600
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  558,7 €

Цена по парче

558,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот