Споредете до 4 продукти:

Starmaxx SMF-18 500/60 D22.5 163A8

Starmaxx

Starmaxx SMF-18500/60 D22.5 163A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
500
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
163
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830016307

Највисока цена:  460,3 €

Цена по парче

460,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот