Споредете до 4 продукти:

Starmaxx SM I25 340/80 D18 142A8

Starmaxx SM I25
Starmaxx SM I25
Starmaxx

Starmaxx SM I25340/80 D18 142A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Starmaxx
Ширина:
340
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053943186818

Највисока цена:  268,5 €

Цена по парче

268,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот