Споредете до 4 продукти:

Starmaxx SM-F20 27x10.00 D12

Starmaxx

Starmaxx SM-F2027x10.00 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Starmaxx
Ширина:
27x10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
8680830012620

Највисока цена:  155,4 €

Цена по парче

155,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот