Споредете до 4 продукти:

Starmaxx SM 38 7.50 D20 123/122B

Starmaxx

Starmaxx SM 387.50 D20 123/122B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Starmaxx
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
123/122
Индекс на брзина:
B
EAN:
8680830016543

Највисока цена:  144,6 €

Цена по парче

144,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот