Споредете до 4 продукти:

Starmaxx SM-125 440/80 D24 149A8

Starmaxx

Starmaxx SM-125440/80 D24 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Starmaxx
Ширина:
440
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830016888

Највисока цена:  569,9 €

Цена по парче

569,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот