Споредете до 4 продукти:

Starmaxx RM60 8.25 D20 133A6

Starmaxx

Starmaxx RM608.25 D20 133A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
133
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830013665

Највисока цена:  173,4 €

Цена по парче

173,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот