Споредете до 4 продукти:

Starmaxx LZ-305 235/75 R17.5 143/141J

Starmaxx

Starmaxx LZ-305235/75 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Starmaxx
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830021691
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  215,9 €

Цена по парче

215,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот