Споредете до 4 продукти:

Starmaxx LZ-305 215/75 R17.5 135/133J

Starmaxx

Starmaxx LZ-305215/75 R17.5 135/133J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Starmaxx
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
135/133
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830021677
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  201,7 €

Цена по парче

201,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот