Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 500/50 D17 149A8

Starmaxx

Starmaxx IMP-80500/50 D17 149A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
500
Висина:
50
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014068

Највисока цена:  243,9 €

Цена по парче

243,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот