Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 340/55 D16 140A8

Starmaxx

Starmaxx IMP-80340/55 D16 140A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
340
Висина:
55
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A8
EAN:
4053949528087

Највисока цена:  120 €

Цена по парче

120 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,72 €

Назад кон врвот