Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 19.0/45 D17 141A8

Starmaxx

Starmaxx IMP-8019.0/45 D17 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
19.0
Висина:
45
Конструкција:
D
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8

Највисока цена:  206,2 €

Цена по парче

206,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот