Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 13.0/65 D18 141A8

Starmaxx

Starmaxx IMP-8013.0/65 D18 141A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
13.0
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8680830014136

Највисока цена:  153,7 €

Цена по парче

153,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот