Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 12.5/80 D18 146A6

Starmaxx

Starmaxx IMP-8012.5/80 D18 146A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
12.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
146
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830014112

Највисока цена:  150,4 €

Цена по парче

150,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот