Споредете до 4 продукти:

Starmaxx IMP-80 10.5/80 D18 142A6

Starmaxx

Starmaxx IMP-8010.5/80 D18 142A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Starmaxx
Ширина:
10.5
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8680830014099

Највисока цена:  135,7 €

Цена по парче

135,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот