Споредете до 4 продукти:

Starmaxx GH-100 265/70 R19.5 143/141J

Starmaxx

Starmaxx GH-100265/70 R19.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Starmaxx
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8680830030686
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  280,9 €

Цена по парче

280,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот