Споредете до 4 продукти:

Starmaxx GH-100 265/70 R19.5 140/138M

Starmaxx

Starmaxx GH-100265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
Starmaxx
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
8680830030495
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  279,9 €

Цена по парче

279,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот