Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 315/35 ZR20 110W

Star Performer

Star Performer UHP 3315/35 ZR20 110W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022000279
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  102,2 €

Цена по парче

102,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот