Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 255/45 ZR20 105Y

Star Performer

Star Performer UHP 3255/45 ZR20 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022011831
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  86,6 €

Цена по парче

86,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот