Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 255/35 ZR20 97Y

Star Performer

Star Performer UHP 3255/35 ZR20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022012005
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  75 €

Цена по парче

75 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот