Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 255/35 ZR18 94W

Star Performer

Star Performer UHP 3255/35 ZR18 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022011558
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  50,7 €

Цена по парче

50,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот