Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 245/45 ZR19 102Y

Star Performer

Star Performer UHP 3245/45 ZR19 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022000347
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  66,4 €

Цена по парче

66,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот