Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 245/35 ZR19 93Y

Star Performer

Star Performer UHP 3245/35 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022011770
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  63,8 €

Цена по парче

63,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот