Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 245/30 ZR20 95Y

Star Performer

Star Performer UHP 3245/30 ZR20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
245
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022000231
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  66,9 €

Цена по парче

66,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот