Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 235/60 R18 107V

Star Performer

Star Performer UHP 3235/60 R18 107V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022011992
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  60,3 €

Цена по парче

60,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот