Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 235/50 ZR18 101W

Star Performer

Star Performer UHP 3235/50 ZR18 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022010520
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  57,6 €

Цена по парче

57,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот