Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 225/55 R18 102V

Star Performer

Star Performer UHP 3225/55 R18 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022011046
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  61,1 €

Цена по парче

61,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот