Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 225/50 ZR17 98W

Star Performer

Star Performer UHP 3225/50 ZR17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022000170
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  50,2 €

Цена по парче

50,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот