Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 225/50 ZR16 92W

Star Performer

Star Performer UHP 3225/50 ZR16 92W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022011961
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  55,3 €

Цена по парче

55,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот