Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 225/35 ZR19 88Y

Star Performer

Star Performer UHP 3225/35 ZR19 88Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4718022000132
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  53,5 €

Цена по парче

53,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот