Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 215/65 R16 102V

Star Performer

Star Performer UHP 3215/65 R16 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022011824
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  60,4 €

Цена по парче

60,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот