Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 195/50 R15 82V

Star Performer

Star Performer UHP 3195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622059984
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  36 €

Цена по парче

36 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот