Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 195/45 R16 84V

Star Performer

Star Performer UHP 3195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622059977
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  44,9 €

Цена по парче

44,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот