Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 3 195/40 R16 80V

Star Performer

Star Performer UHP 3195/40 R16 80V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022012111
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  47,6 €

Цена по парче

47,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот