Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 1 255/40 ZR19 100W

Star Performer

Star Performer UHP 1255/40 ZR19 100W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  86,9 €

Цена по парче

86,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот