Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 1 225/55 R17 97W

Star Performer

Star Performer UHP 1225/55 R17 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот