Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 1 225/55 R17 97V

Star Performer

Star Performer UHP 1225/55 R17 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  51,4 €

Цена по парче

51,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот