Споредете до 4 продукти:

Star Performer UHP 1 225/55 R16 95H

Star Performer

Star Performer UHP 1225/55 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот