Споредете до 4 продукти:

Star Performer SUV-1 295/35 ZR21 107Y

Star Performer

Star Performer SUV-1295/35 ZR21 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4717622035995
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  155,9 €

Цена по парче

155,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот