Споредете до 4 продукти:

Star Performer SUV-1 285/45 ZR19 107Y

Star Performer

Star Performer SUV-1285/45 ZR19 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
74 dB

Највисока цена:  112,5 €

Цена по парче

112,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот