Споредете до 4 продукти:

Star Performer SUV-1 255/50 ZR19 103H

Star Performer

Star Performer SUV-1255/50 ZR19 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  80,7 €

Цена по парче

80,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот