Споредете до 4 продукти:

Star Performer SUV-1 235/55 ZR18 100W

Star Performer

Star Performer SUV-1235/55 ZR18 100W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
W
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  74,7 €

Цена по парче

74,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот