Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 295/35 R21 107V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV295/35 R21 107V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
75 dB

Највисока цена:  147,8 €

Цена по парче

147,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот