Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 275/40 R20 106V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV275/40 R20 106V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  124,4 €

Цена по парче

124,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот