Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 275/40 R20 106H

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV275/40 R20 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот