Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 265/40 R21 105V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV265/40 R21 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622049947
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  162,7 €

Цена по парче

162,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,84 €

Назад кон врвот