Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 255/55 R18 109V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот