Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 255/50 R19 107H

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV255/50 R19 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  137,4 €

Цена по парче

137,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот