Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 245/70 R16 107H

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV245/70 R16 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  95,5 €

Цена по парче

95,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот